Náš tým

Zdeňka Zaviačičová

Ředitelka MŠ

Ráda čtu, zpívám, tančím, poslouchám hudbu, chodím do divadla, vařím a peču. Mám ráda svou rodinu, děti a své povolání. Už odmala jsem chtěla být učitelkou, práce v mateřské škole mě baví a naplňuje. Obdivuji schopné a skromné lidi, kteří rozumí své práci a obohacují náš život. Vážím si přátelství, lidské soudržnosti a empatie.

Nerada vysávám. Nesnáším závist, hamižnost, nepoctivost a lenost. Rozčiluje mě, když hloupí a vypočítaví lidé pouze shodou životních náhod a okolností rozhodují o životě těch schopnějších. Vadí mi, že se honba za mamonem stala životním cílem řady lidí na úkor jejich lásky, a to dokonce i k vlastním dětem a rodičům.

Irena Němcová

Pedagogická pracovnice

Ráda se dívám na filmy a ráda spím. Když jsem byla malá, chtěla jsem být kadeřnicí. Obdivuji lidi s pevnou vůlí a vytrvalostí. Vážím si zdraví.

Nerada umývám okna. Nesnáším lhaní a neupřímnost. Dokáže mě rozčílit pohodlnost a lhostejnost mladých lidí. Vadí mi ekonomická situace v naší republice a její důsledky.

Ivana Cymbálníková

Školnice, pracovnice pro výdej stravy

Moc ráda vařím a baví mě práce na zahradě. Když jsem byla malá, chtěla jsem být kadeřnicí. Obdivuji skromné a pracovité lidi, kteří něco umí a nemluví o tom. Nejvíc ze všeho si vážím zdraví.

Nerada vysávám. Nesnáším lež a pokrytectví. Vždycky mě u lidí dokáže rozčílit jejich chamtivost a nezodpovědnost. V současném světě mi asi nejvíce vadí lhostejnost lidí vůči druhým.