Maminko víš, co potřebuji do školky?

Maminko, víš, co potřebuji do školky?

1. Přezůvky se světlou podrážkou – uzavřené papučky, ne celogumové a ne „nazouváky“.
  2. Pohodlné věci na převlečení do třídy.
  3. Oblečení, popř. i obuv na zahradu a pobyty venku, starší, které mohu ušpinit nebo odřít.

Pozn.: z hygienických důvodů se děti denně převlékají, nemohou být v jednom oblečení ve třídě i na vycházce, takže převlečení 2x!

1. Náhradní oblečení (spodní prádlo, tričko, punčocháčky) – zejména mladší děti (mohou se polít při svačině, postříkat vodou v umývárně a stát se mohou i jiné nehody).
  2. Kartáček na zuby, zubní pastu. (Ne kelímek, kelímky v MŠ máme jednotné!)
  3. Tři malé fotografie – na skříňku, na nástěnku docházky a na narozeninovou nástěnku.
  4. Pokud spím v mateřské škole, pyžamko a třeba i svého oblíbeného plyšáčka.
  5. Hrníček nebo kelímek na pití během dne, nejlépe z UH, označený nebo podepsaný.

MOC PROSÍME MAMINKY, ABY MALÝM DĚTEM JEJICH OSOBNÍ VĚCI A OBLEČENÍ OZNAČILY A UKÁZALY JIM, ŽE JSOU JEJICH!  Začátkem roku trávíme zpravidla hodně času zjišťováním, co je čí - DĚTI SI SVÉ VĚCI NEPOZNAJÍ A NECHTĚJÍ SE DO NICH OBLÉKNOUT!

Děkujeme.