Změny v MŠ

27.08.2018 11:52

Od nového školního roku máme jinak uspořádány místnosti v mateřské škole. Převlékat se budou děti hned v zádveří a přilehlé chodbičce, na místě původní šatny je nyní jídelna. Tyto změny byly nutné z důvodu získání povolení počtu dětí v MŠ od KHS Zlín a jejich platnost je omezena na dva roky. Proto vás prosíme o spolupráci při ranním i odpoledním využívání šatny i jídelny:

  • jelikož je prostor k převlékání omezen, zdržujte se v prostoru zádveří jen po nezbytně nutnou dobu
  • děti se budou vyzouvat hned v zádveří, pro dospělé jsou k dispozici návleky i gumové nazouváky (ty používejte pouze pro vstup do jídelny, ne do třídy)
  • děti předávejte učitelce DO TŘÍDY!, ne do jídelny
  • neotvírejte vstupní dveře dalším příchozím (zejména odpoledne), nechte je zazvonit, jinak nebudeme mít přehled o tom, kdo do MŠ přišel,                    a zabezpečení budovy by tak ztratilo smysl
  • od začátku naučte děti, že papučky si mají ukládat do své skříňky, ale obuv do poličky (botníku) - na obou mají děti své značky
  • náhradní oblečení dejte dětem do menší plátěné tašky nebo pytlíku a ten zavěste na jeden z háčků ve skříňce
  • omezte prosím nošení objemných batůžků - v nových skříňkách na ně není místo!
  • do jídelny máte volný přístup s výjimkou doby, kdy děti budou stolovat (přesnídávka, oběd); v jídelně budeme na nástěnce, a někdy i na okně, vystavovat výtvarné práce dětí
Děkujeme.