Zábava a úkoly z MŠ pro děti

24.03.2020 09:23

Vážení rodiče,

 

1. pro předškoláky budu připravovat na každý týden úkoly, aby nám nezlenivěli; budou potřebovat někdy vaši pomoc, někdy spolupráci, někdy jen radu...; na každý týden budete mít vždy 5 úkolů: předmatematická a předčtenářská výchova, cvičení pozornosti, jazyková, literární, výtvarná a parcovní výchova, grafomotorika (nelekejte se, takhle si to nazýváme my dospělí, ale pro děti je to vždycky jen hra a zábava)

 

2. prosím rodiče dětí, se kterými jsme pracovali v logopedickém kroužku, aby nepolevovali a procvičovali s dětmi vyvozené hlásky - opravujte je v běžné řeči, jinak se nám to celé vrátí zpátky a už nebude moc času to napravit (většinou děti při běžném hovoru mluví "postaru" - je to zlozvyk)

 

3. veďte děti k tomu, aby denně alespoň chvilku kreslily - stačí omalovánka nebo malý obrázek; sledujte správné držení tužky - třemi prsty, malíček a prsteníček k psaní nepotřebujeme!; pro předškoláky mám tužky s násadkami, vydesinfikuji je a napíšeme si, kdy si je předáme...

 

4. i když nemáte předškoláka, můžete i tak s dětmi pracovat na "úkolech";  budu pro zájemce chystat práci i pro mladší děti; první týden chci "vychytat mouchy"; takže:

 

CHCETE ZASÍLAT DIDAKTICKÉ LISTY A ÚKOLY ELEKTRONICKY? aneb: MÁTE VŠICHNI MOŽNOST SI JE VYTISKNOUT?

 

NEBO MÁM PŘIPRAVIT  NA KAŽDÝ TÝDEN ÚKOLY DO SLOŽKY V TIŠTĚNÉ FORMĚ A  VY SI JE BUDETE MOCI VYZVEDNOUT V MŠ?

 

Ozvěte se mi e-mailem, abych věděla, komu a jak zaslat.

Děkuji.