Prázdninové uzavření MŠ

04.03.2021 13:46

Vážení rodiče, byla jsem informována vedoucí provozovny Scolarest, která nám do MŠ dodává stravu, že během letních prázdnin bude v kuchyni probíhat rekonstrukce vzduchotechniky. Z toho důvodu nebude v měsíci červenci zajištěno stravování dětí mateřských škol, do kterých kuchyně stravu rozváží. 

Je tady jedna možnost - jednat se zřizovatelem o dovozu stravy z jiné školní kuchyně (Holešov). To však bude možno zajistit pouze v případě dostatečného počtu závazných přihlášek dětí. Je nasnadě, že není možné vozit 2x denně stravu pro 5 dětí, ze kterých se během prvních dvou dnů 3 odhlásí, jako tomu o prázdninách bývá. A je také pravděpodobné, že si budou strávnící muset na dovoz připlatit. 

Budu potřebovat do konce března vaše vyjádření, abych mohla oslovit paní starostku a řešit společně s ní případný dovoz stravy.

Další možností je již nyní si individuálně zajistit umístění dětí v některé městské MŠ, prozatím by měly mít kapacitní rezervu.