Plán akcí na nejbližší období

25.09.2019 10:47

Středa 2.10.: do MŠ přijedou hasiči z Karlovic, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a kteří mají pro děti připraven jako každý rok zajímavý program; prosíme rodiče, aby přivedli děti do 8 hodin, svačina bude dříve!

Čtvrtek 10.10.: zveme vás na Hudební hodinku pro tátu i maminku - zábavné hudební činnosti dětí se svými rodiči; přijďte si se svými dětmi zazpívat, zatancovat a zahrát na hudební nástroje! Začátek v 15.30 hodin. Prosíme o oznámení předem, jestli se akce zúčastníte.

Úterý15.10. dopoledne - akce v Roštění ZRUŠENA!

Úterý 15.10. v 15.30 hodin odpoledne vás zveme na Tvořivou hodinku pro šikovnou rodinku; jedná se o akci pro starší věkovou skupinu dětí a omezený počet rodinných dvojic (málo prostoru); nahlaste se prosím předem z důvodu přípravy materiálu a pomůcek.

Středa 16.10.: vystoupení dětí v sokolovně na setkání seniorů. Vystupovat budou pouze starší děti, odcházíme z MŠ společně v 15.30 hodin. Prosíme rodiče mladších dětí, které budou v MŠ spát (ale nebudou vystupovat), aby si pro ně přišli nejpozději do 15.30 hodin. Pokud "nestíháte", přijďte do 16 hodin do sokolovny!

Pondělí 21.10.: přerušena dodávka elektřiny, MŠ uzavřena!

Čtvrtek 24.10.: fotografování - Vánoce! Pan fotograf přijede už ráno a děti se budou fotografovat postupně. Přineste dětem slavnostní oblečení v tašce, budeme je samy postupně oblékat.

Úterý 29.10. a středa 30.10.: podzimní prázdniny ve škole; pokud chcete na tyto dny odhlásit děti z MŠ, učiňte tak nejpozději do pátku 25.10. ráno (jídelna bude objednávat pečivo a suroviny na vaření už v pátek)!

Pátek 1.11. (termín zatím nepotvrzen): "kouzelník" v mateřské škole; již poněkolikáté děti pobaví legrační představení herce Slováckého divadla v Uherském Hradišti "Kouzelná šou veselého Toma"; na akci chceme pozvat dětí z 1.třídy ZŠ; výši vstupného oznámíme dodatečně