Omezený provoz MŠ

12.03.2020 10:35

Z důvodu neutěšeného vývoje epidemiologické situace v České republice rozhodla ředitelka MŠ po konzultaci se zřizovatelem o uzavření mateřské školy, a to od úterý 17.března 2020. Prosíme rodiče, kteří potřebují vystavit potvrzení a žádost o tzv. "ošetřovné", aby kontaktovali ředitelku  MŠ telefonicky nebo e-mailem a domluvili se s ní na termínu a způsobu předání (elktronicky, osobně, poštou).  Prosíme vás: neriskujte a nevystavujte se kontaktům s cizími lidmi a setkáním ve větších skupinách. Chraňte sebe i své děti. Sledujte zprávy, pokyny vlády a vydaná opatření. Na webu MŠ najdete včas informace týkající se obnoveného provozu. Těším se na setkání s vámi ve zdraví a, jak věřím, i v lepších časech.

Děkuji vám za spolupráci.