Informace ke stravování

26.08.2015 16:17

Přihlašování a odhlašování dětí probíhá v mateřské škole, a to vždy do 10.00 hodin na další den. Po desáté hodině volejte nebo pište do jídelny, totéž v případě náhlého onemocnění dítěte, neboť v 10.00 předáváme seznamy s nahlášenou stravou na další den do jídelny. Po nemoci nahlaste děti předem v jídelně i v mateřské škole (stačí SMS nebo e-mail).

Platba stravného: každé dítě má přidělen svůj účet, na který rodiče převádí nebo vkládají finanční prostředky, ze kterých školní jídelna postupně odčerpává stravné podle množství odebraných jídel. Rodiče mohou dobíjet tento kredit pravidelně po menších částkách nebo vložit najednou vyšší obnos – záleží to v podstatě na jejich uvážení nebo možnostech; pokud by hrozil nedostatek finančních prostředků, budou rodiče včas informováni a vyzváni k dobití účtu.

NEZAPOMEŇTE VLOŽIT NA ZAČÁTKU ŠKOLNÍHO ROKU FINANČNÍ ČÁSTKU NA STRAVOVACÍ ÚČET VAŠEHO DÍTĚTE!

Kontakty pro přihlašování a odhlašování dětí:

  • MŠ - tel. 573385278; mobil 777272388; e-mail: mskuh@volny.cz (využijte možnosti napsat nám přímo z těchto stránek ze sekce Napište nám)
  • Školní restaurace (jídelna) - mobil 731438119; e-mail: ZR.7860@scolarest.cz