Kniha návštěv

Jarle Thorsen Kielce

BobbySom | 15.05.2018

Jarle Thorsen Unaico, Jarle Thorsen Unaico, Jarle Thorsen itel global group, Jarle Thorsen Unaico Reviews, Jarle Thorsen Singapore

Jarle Thorsen Unaico

StephenReurl | 12.05.2018

Jarle Thorsen itel, Jarle Thorsen Unaico Reviews, Jarle Thorsen Swietokrzyskie, Jarle Thorsen Swietokrzyskie, Jarle Thorsen Singapore

Pochvala

Jindra | 05.04.2014

Myslím si, že tyto stránky opravdu zaslouží velkou pochvalu. Jsou přehledné, aktualizované, příjemná je také grafika a je milé, jak se prezentuje "náš tým".
Navíc mne velmi potěšila vzpomínka paní učitelky Němcové, na kterou sice už matně, ale přece jen vzpomínám.
Přeji co nejpohodovější jaro.

Re: Pochvala

Zdeňka Zaviačičová | 17.04.2014

Děkujeme za slova chvály. Velmi si jich vážím, protože s tvorbou a editací stránek jsme neměli doposud žádné zkušenosti a já se všechno učím "za pochodu" a někdy i stylem "pokus - omyl". Věřím, že stránky mateřské školy vypovídají o naší práci a jejích výsledcích a jsou přínosem hlavně pro rodiče našich dětí.

Ráda vzpomínám

Alena Němcová- Mariánské Lázně | 21.05.2013

Nejsem " absolventkou" této mateřské školy,ale dávno tomu, kdy jsem na ní začínala. Ráda na tuto dobu vzpomínám na dětí i kolektiv školy.Vaše stránky jsem si se zájmem pročetla a zavzpomínala.Přeji Vám hodně štěstí , lásky a trpělivosti ve Vaší další práci.
Alena Němcová ŘMŠ, Křižíkova , Mariánské Lázně

Re: Ráda vzpomínám

Zdeňka Zaviačičová | 01.07.2013

Moc Vám děkujeme za příspěvek, jsem ráda, že jste si našla naše stránky. Je to jako včera, kdy se slavilo výročí založení MŠ v Kostelci u Holešova. Určitě Vás pozveme na nějakou další vzpomínkovou sešlost. Pozdravuji od současných i bývalých zaměstnanců MŠ!

stránky

kostelačka | 15.04.2012

Zdravím Vás,
jsem překvapená, jak vypadají stránky a dávám jedničku. Konečně vidím na stránkách i jiný citát, než o všímání krásy na světě. Jen tak dál, držím pěsti.

Přidat nový příspěvek