Kniha návštěv

Rolands petersons privatbank

denHob | 16.11.2018

Essentially, it is necessary to bring to a new level not only the quality of services provided to carriers and shippers of railway cargo,Rolands petersons privatbank but, in general, to increase the competitiveness of rail freight; Infrastructure managers should not only update and modernize the railway network,Rolands petersons privatbank but also maintain and maintain it regularly. This is the most important for the corridors of rail transport.Rolands petersons privatbank If the tracks are not serviced in this way, speed limits must be applied and the railway Rolands petersons privatbanklines will gradually die outRolands petersons privatbank

Шиномонтаж на колесах

DavidHow | 13.11.2018

Круглосуточный шиномонтаж

DavidHow | 12.11.2018

Мобильный шиномонтаж

DavidHow | 12.11.2018

Немного о Челябинске

AshleyPriet | 07.11.2018

В 1990-х и 2000-х годах целый ряд производств в городе прекратил существование из-за сложной экономической ситуации<>]<>0]. К концу 2010-х Челябинск имеет серьёзные экологические проблемы , в частности, почти ежедневное загрязнение воздуха, что является одной из причин оттока населения в другие регионы страны<>1] . Челябинск также испытывает серьёзные трудности в хозяйственной и экономической сферах, что проявляется в деградировавших дорожной сети и общественном транспорте , а также в отсутствии городского благоустройства и архитектуры . Тем не менее, Челябинск является одним из крупнейших культурных, экономических, деловых и промышленных центров Урала, где промышленность составляет 38 % от валового муниципального продукта<>2] .

<b>Выставочный зал Союза художников Челябинска</b>

Челябинский Выставочный зал Союза художников считается одним из самых крупных специализированных учреждений в России. Он был создан в 1980 г. и органично вписался в культурную жизнь города. Здесь проходят групповые, персональные и тематические выставки.

Крупнейший гепатит форум по лекарствам

DiwainSal | 06.11.2018

Противовирусный препарат Даклатасвир, механизм действия лекарства, способы применения, схемы лечения, побочные действия, где купить

Pochvala

Jindra | 05.04.2014

Myslím si, že tyto stránky opravdu zaslouží velkou pochvalu. Jsou přehledné, aktualizované, příjemná je také grafika a je milé, jak se prezentuje "náš tým".
Navíc mne velmi potěšila vzpomínka paní učitelky Němcové, na kterou sice už matně, ale přece jen vzpomínám.
Přeji co nejpohodovější jaro.

Re: Pochvala

Zdeňka Zaviačičová | 17.04.2014

Děkujeme za slova chvály. Velmi si jich vážím, protože s tvorbou a editací stránek jsme neměli doposud žádné zkušenosti a já se všechno učím "za pochodu" a někdy i stylem "pokus - omyl". Věřím, že stránky mateřské školy vypovídají o naší práci a jejích výsledcích a jsou přínosem hlavně pro rodiče našich dětí.

Ráda vzpomínám

Alena Němcová- Mariánské Lázně | 21.05.2013

Nejsem " absolventkou" této mateřské školy,ale dávno tomu, kdy jsem na ní začínala. Ráda na tuto dobu vzpomínám na dětí i kolektiv školy.Vaše stránky jsem si se zájmem pročetla a zavzpomínala.Přeji Vám hodně štěstí , lásky a trpělivosti ve Vaší další práci.
Alena Němcová ŘMŠ, Křižíkova , Mariánské Lázně

Re: Ráda vzpomínám

Zdeňka Zaviačičová | 01.07.2013

Moc Vám děkujeme za příspěvek, jsem ráda, že jste si našla naše stránky. Je to jako včera, kdy se slavilo výročí založení MŠ v Kostelci u Holešova. Určitě Vás pozveme na nějakou další vzpomínkovou sešlost. Pozdravuji od současných i bývalých zaměstnanců MŠ!

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek